Nou în stoc
Refurbished
PC GAMING MSI Infinite Intel Core i5 - 8400- 4.0 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512 GB, GeForce GTX 1650
PC GAMING MSI Infinite Intel Core i5 - 8400- 4.0 GHz, RAM 16 GB DDR4, SSD 512 GB, GeForce GTX 1650
Procesor: Intel Core i5 - 8400 - 2.8 Ghz up to 4,0 GHz in Turbo
Numar nuclee/ thread-uri: 6 / 6
Cache: 9 MB Smart Cache
Procesor Grafic integrat: Intel HD Graphics 630
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 16 GB DDR4 2133MHz
STOCARE
SSD: 512 GB
PLACA VIDEO
Tip placa video: Dedicata
Producator chipset video: nVidia
Model placa video: GeForce GTX 1650 - 4 GB GDDR5/ 128 bit
PORTURI: 6 x USB 3.0/ 4 x USB 2.0/ 1 x HDMI/ 1 x DVI/ 2 x DP/ /LAN 10/100/1000Mbps
Carcasa: DeepCool C560
TRANSPORT GRATUIT
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | Desktop Tower |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 8400 |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 6 |
| Frecventa | 2.8 GHz |
| Frecventa turbo max | 4.0 GHz |
| Cache | 9 MB |
| Procesor grafic integrat | Intel HD Graphics 630 |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Tip placa video | Dedicata |
| Producator chipset video | nVidia |
| Model placa video | GeForce GTX 1650 |
| Memorie dedicata GPU | 4 GB |
| Latime de banda memorie (biti) | 128 bit |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Frecventa RAM | 2133 MHz |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Sunet | |
| Placa de sunet | Integrata |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 | 4 |
| HDMI | 1 |
| Iesire audio | Da |
| DP | 2 |
| DVI | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: Gia Sistem
- Model: Gaming Gia Sistem
1.699 LEI
Preţul include TVA 1.699 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
